• Instagram
  • Other

10

Následovníci

0.00

100

Následovníci

1.30

250

Následovníci

2.70

500

Následovníci

4.90

1 000

Následovníci

9.00

2 000

Následovníci

16.90

5 000

Následovníci

37.90

10 000

+

Následovníci

66.90
Normální

Začněte v 12 hodin

Postupné dodávka

Bez záruky

Reálný pohled

Pojistné

Okamžitý start

Postupné dodávka

Záruka 30 dní

Reálný pohled

Kupte si stoupence Instagramu za minutu
plus další tipy, jak zvýšit vaši stránku 2019

Sociální média způsobila revoluci ve způsobu, jakým komunikujeme s našimi zákazníky, a Instagram je nyní jiný. 2019 Výzkum naznačuje, že Instagram je v současné době webem sociálních médií.


Ano, platí to i pro vaši stránku Instagramu!

Takže, Instagram tě v tuto chvíli nemiluje?

Přijďte si z Poprey nějakou lásku k Instagramu!

Každý, kdo má účet sociálních médií, má k dispozici nové, inovativní způsoby marketingu sociálních médií, a to i pro soukromé účty, ale mohlo by to být skličující.


Trvá také obrovské množství hodin, než se uživatelé budou líbit svým obrázkům - a to je to, o čem je Instagram - získávání lajků pro vaše obrázky, příběhy, názory, komentáře a zapojení, aby se zvýšilo povědomí o vaší značce.


Můžete se zeptat, proč vaše firma potřebuje Instagram.

Instagram je o vydělávání peněz.

Pokud nefungují miliony sledovatelů Instagramu, proč by celebrity jako Selena Gomezová, která má nejvíce sledujících na Instagramu nebo Beyonce Knowles, používaly Instagram denně?


Všichni to dělají!

Důvod pro nákup následovníků Instagramu:

Nyní pro nejlepší část - zdarma tipy a hacky o tom, jak zvýšit svůj Instagram následující:

Poprey - Dali jsme obličej vaší značce

Značka bez tváře je dobrá, bez tváře. Nikdo neví, kdo jste, pokud vaši značku nelze rozpoznat. Poprey na záchranu!

Napište dobře rozloženou biografii své stránky Instagram, abyste zvýšili důvěru lidí, kupte lidské následky - a Voila!

Pak stačí vytvořit ohromující videa a nahrát je

Pořizujte snímky a vkládejte fotografie svého malého obchodního týmu - sledovatelé Instagramu jsou skuteční lidé a lidé se rádi dívají na fotografie jiných lidí

Vytvořte online akce a soutěže, abyste vytvořili zájem a sledovali své sledující

Propagujte své výrobky a služby a zdůrazňujte, proč je vaše značka jedinečná

Poskytuje hodnotu a ukazuje vašim následovníkům, že je oceňujete

Všechny guru sociálních médií vám řeknou, že kvalita je klíčová. Musíte zaujmout své publikum a zveřejnit pouze vysoce kvalitní obrázky a videoobsah. Neustále to děláte zdarma a nabízí užitečné tipy, jak je nakonec proměnit v zákazníky, kteří vám zaplatí.

Příspěvek denně


Tím, že zveřejňujete na Instagramu denně, zajistíte, že si vytvoříte vysoce angažované publikum - publikum, které touží po vašich příspěvcích a těšíme se na další příspěvky - samozřejmě vysoce kvalitní!

Shromážděte spoustu zpětné vazby a sbírejte analytická data


Internet a Instagram jsou seriózní obchodní příležitosti. Zakoupením sledovatelů z legálních webů povzbuzujete své další sledovatele, aby s vámi více spolupracovali, takže budete moci analyzovat svá data, zjistit, co funguje a co z dlouhodobého hlediska není odborníkem. Ujistěte se, že máte na Instagramu obchodní profil, protože obchodní profily vám umožňují přístup k Instagramu Analytics s užitečnými statistikami o vaší stránce a kontrolou vašich sledujících, včetně zobrazení, demografie vašich sledujících atd.

Výzva k akci


Ano, vaši sledující chtějí kliknout na odkazy, které jste vložili, zejména pokud již máte mnoho sledujících. Je třeba je vyzvat k akci, a proto je Instagram Stories tak životně důležitý. Usměrňuje diváky na váš web, nutí je číst vaše blogové příspěvky a nasměruje je například na vaše další stránky sociálních médií. Facebook. Pamatujte: Vaši uživatelé mají hlad - krmte je, aby je mohli konzumovat ve větším měřítku - s vysoce kvalitním obsahem.

Zvýšení prodeje


Neexistuje nic, co by srovnávalo s radostí z uvedení nového produktu a získání většího zapojení - zeptejte se majitele malých podniků online. Sdílením vysoce kvalitních fotografií vašich nových produktů nebo služeb, provozováním propagační reklamní kampaně, zvyšováním povědomí rozdáváním speciálních slev nebo vytvářením soutěže, na kterou mohou vstoupit vaši sledující, to nasměruje nejen větší provoz na vaši stránku Instagram, ale také na tvoje webová stránka.

Instagram příběhy


Všichni lidé milují příběhy a to je důvod, proč Instagram příběhy je tak populární.


Několik tipů pro vyprávění:

Předtím si ujasněte, čeho chcete dosáhnout

Buďte kreativní - nebe zde doslova není limit a vy jste omezeni pouze svou fantazií

Mějte to zajímavé

Klíčem je vysoká kvalita povznášejícího obsahu

Inspirujte lidi výběrem témat, která vyvolávají emocionální reakce

Nezapomeňte zdůraznit své oblíbené příběhy v sekci bio - pro ostatní příznivce, kteří ještě přijdou

Běž žít


Neexistuje nic tak zajímavého jako nahrané a nahrané video, které obsahuje vysoce kvalitní obsah - i když se jedná o krátké video. Nahrajte si úhledné video minut poté, co se zprávy o vaší výklenku rozešly. Poskytněte svým následovníkům nové a čerstvé informace v reálném čase, které obsahují aktualizace o vaší firmě. Jděte do zákulisí - lidé rádi viděli, odkud pocházejí věci a procesy spojené s výrobou produktů - dává jim něco zajímavého, o čem by měli mluvit. Sdílejte své každodenní aktivity se svými následovníky. Najděte společnou půdu se svými sociálními stoupenci. Možná budete chtít pozvat speciální hosty, aby se objevili ve vašich videích.

Spojte se s lidmi, kteří jsou stejně jako vy

Budujte spojení s podobně smýšlejícími lidmi, kteří vás sledují. Udělejte si čas a podívejte se, kdo jsou vaši následovníci. Zaplaťte to dopředu a sledujte je. Nic neříká, že vám záleží na téhle jednoduché akci, slibuji vám. Najděte odkazy na značky a spolupracujte s nimi nebo se obraťte na mikropodniky, abyste rozšířili své stoupence, zvýšili povědomí a oslovili své zákazníky.

Řiďte provoz na svou stránku


S Poprey, nejlepší službou pro získávání stoupenců Instagramu, je velmi snadné řídit provoz na vaší stránce. Díky mnoha sledovatelům bude vaše stránka na začátku vyššího pořadí, což pomůže sledovatelům snadno najít váš účet na Instagramu pomocí účinných značek hashtag a umístění. S Instagramem můžete vytvářet značkové hashtagy a sledovat jejich dosah - velmi zajímavé! To vám usnadní snazší kontrolu hashtagů a každodenní doručování obsahu vašim následovníkům.

Zůstaňte informováni o tom, co moderní spotřebitelé chtějí a co je trendy


Sdílejte své zájmy - osobní nebo obchodní - zveřejňováním obsahu o konkrétní dovolené nebo zvyšováním povědomí o dobré věci, ve které věříte. Následující specifické trendy mohou pomoci přilákat nové zákazníky a ukazují osobní stránku vás a vaše zapojení do komunity. a práci, kterou vložíte do své značky.

Nákup následovníků je opravdu snadné

Jak platit za sledovatele IG? Naše balíčky nabízejí:
Okamžité doručení nebo stékající doručení - cokoli potřebujete a máme mnoho balíčků na prodej, aby vyhovovaly VÁS.

Na co čekáš?

Poprey to usnadňuje! Kliknutím na tlačítko níže získáte přesně stejné výsledky jako ostatní hvězdy Instagramu. Jediný rozdíl je v tom, že vám to nebude trvat dny, měsíce nebo roky; bude to trvat minuty - okamžité následovníky! A NE, nepotřebujeme heslo k vašemu účtu - nikdy.


Poprey aims to save you time and effort that you could be using more productively - buy Instagram comments and followers without any hassle. For total brand recognition, having many followers on Instagram does pay off.


Postupujte podle našich tipů a triků výše po zakoupení nejlepších sledovatelů Instagramu, abyste vylepšili svou stránku a budete se usmívat až do banky.