Koupit následovníky Instagram

quality

Regular

323 Recenze

crown

Pojistné

488 Recenze

service-icon

10

Následovníci

Pro 0.00

service-icon

100

Následovníci

Pro 1.30

service-icon

250

Následovníci

Pro 2.70

service-icon

500

Následovníci

Pro 4.90

service-icon

1000

Následovníci

Pro 9.00

service-icon

2000

Následovníci

Pro 16.90

service-icon

5000

Následovníci

Pro 37.90

service-icon

10,000

+

Následovníci

Pro 66.90

Výhody

benefit

Okamžitý start

Plnění začíná ihned po zaplacení.

benefit

Okamžité dodávka

Vaše objednávka bude doručena ihned po zaplacení.

benefit

Normální pohled

Účetnictví vypadá dobře.

benefit

Záruka 0-180D

Můžete si zvolit záruku až na 180 dní.

0 Days

Záruka

0 Days Guarantee

0 Days

Záruka

0 Days Guarantee

minus

0 Days

Záruka

0 Days Guarantee

plus
Zvolte prosím záruku, která bude v případě aktualizace Instagramu doplněna o libovolný počet sledujících.
should_buy

Proč byste si měli koupit následovníky na IG?

Digitální technologie jsou dnes základem většiny marketérů. Téměř 40 % prodejů se uskutečňuje prostřednictvím sociálních sítí. Podnikatelé, designéři a majitelé obchodů navíc využívají Instagram k nalezení dalších kontaktních bodů spotřebitelů a zvýšení povědomí o značce. Když se lidé rozhodnou koupit si nové sledující, je to dobrý nápad, ale pouze tehdy, když najdou správnou platformu. Se službami Poprey nebudou obchodníci zklamáni. Pokud chcete v tomto ohledu uspět, věnujte pozornost následujícím skutečnostem:

  • Průběžná propagace publikací prostřednictvím oficiálních kanálů Instagramu a platforem třetích stran je polovinou úspěchu vaší marketingové strategie.
  • Vysoce kvalitní a relevantní obsah vzbuzuje zájem publika a zapojuje uživatele do interakce
  • Poprey poskytuje podrobné zprávy o pokrytí, které vám umožní zvýšit účinnost jakékoli marketingové kampaně

Nyní máme na všech trzích přísnou konkurenci. Nemusíte být odborníkem, abyste těmto nuancím porozuměli. Aktivita konkurence je jistě jedním z důvodů, proč by měli influenceři přilákat na sociální sítě nové uživatele. Je zřejmé, že čím více odběratelů lidé mají, tím reálnější je možnost propagovat produkty nebo služby s maximálním přínosem.

Totéž platí pro vydělávání peněz. Tisíce blogerů se věnují reklamě na sociálních sítích a mají zisk až 100 dolarů týdně. Při nákupu levných následovníků Instagramu marketéři výrazně zvyšují pokrytí. Právě přijatelné ceny a flexibilní podmínky pro výběr balíčků staví platformu Poprey před ostatní zdroje.

Jak mohu provést objednávku?

Díky řešením Poprey se lidé při objednávání vyhnou přeplatkům a nedorozuměním. Nejprve proveďte audit a vyberte cílovou skupinu. Jedná se o řadu uživatelů, kteří uvidí váš příspěvek a budou následovat odkaz. Platforma Poprey nabízí v tomto ohledu flexibilní podmínky. Majitelé stránek, kteří si chtějí koupit skutečné Insta followery, mohou používat různé filtry - pro umístění, věk, zájmy a další parametry.

1

Zadejte údaje a odhlaste se

Nejprve proveďte audit a vyberte cílovou skupinu. Jedná se o řadu uživatelů, kteří uvidí váš příspěvek a budou následovat odkaz. Platforma Poprey nabízí v tomto ohledu flexibilní podmínky. Majitelé stránek, kteří si chtějí koupit skutečné Insta následovníci, mohou používat různé filtry - pro umístění, věk, zájmy a další parametry.

2

Zaplaťte tarif a počkejte

Dalším krokem je zaplatit tarif a počkat, až se počítadla zvýší. Náš tým udělal vše pro to, abyste při zadávání objednávek neměli žádné incidenty. Zaručujeme co nejvýhodnější podmínky pro ty, kteří chtějí zvýšit svůj hlas na sociálních sítích. Proto se počet uživatelů, kteří si chtějí koupit následovníci prostřednictvím našich webových stránek, každým dnem zvyšuje.

3

Vychutnejte si plody své práce

Zaplaťte za službu pohodlným způsobem. Poprey nabízí řešení pro firmy i jednotlivce. Přijímáme okamžité platby a bankovní převody.

why_poprey

Proč si vybrat Poprey?
Kdo je Poprey.com?

Pomocí naší platformy mohou začínající podnikatelé, designéři, hudebníci, hvězdy showbyznysu, majitelé firem a další nadšenci zajistit, aby zakoupení sledující přispěli k růstu jejich podnikání. Jde také o cestovní kanceláře, autoškoly, majitele kaváren a restaurací a další úspěšné uživatele. Pro všechny tyto případy nabízíme nejlepší podmínky a pokročilá marketingová řešení. Stačí spočítat počet lajků, provést platbu a sledovat, jak roste váš zisk. Žádná rutina, jen pokročilé digitální nástroje.
FAQ

Může být můj účet zakázán za nákup následovníci na Instagramu?

Zdaleka nejoblíbenější influenceři, které spotřebitelé vnímají jako tvůrce trendů, názorové vůdce, majitele velkých společností a další nadšence, se mohou pochlubit nejlepšími nabídkami spolupráce. Majitelé stránek tedy potřebují rozšířit svůj dosah, což je nemožné bez hledání skutečných nakoupených následovníků Instagram následovníci. Aby nedošlo k nedorozumění a pozastavení účtu, je důležité striktně dodržovat pravidla. V opačném případě musíte napsat službě podpory a obhájit své argumenty.
Okamžitý nárůst popularity je samozřejmě spojen s podezřelou aktivitou. Pokud však dáváte přednost renomovaným platformám, nemusíte se takových incidentů obávat. Když lidé zvyšují pokrytí prostřednictvím našich webových stránek a rovnoměrně přicházejí noví uživatelé, je riziko zákazu vyloučeno. Bez ohledu na to, co si objednáte 100, 250 nebo 500 následovníků, vaši konkurenti nebudou mít důvod si stěžovat.
arrow

Jaký je rozdíl mezi normálními a prémiovými následovníci?

Počet sledujících má obrovský vliv na výši výdělku na IG. Pokud vaše stránka nesplňuje požadavky, nemůžete zveřejňovat reklamu. Spodní hranice je 10,000 uživatelů. Pokud se navíc vaše cílové publikum skládá z ověřených účtů, autorita inzerované stránky se výrazně zvyšuje. Lidmi ověření účastníci, kteří jsou zařazeni do kategorie Prémiové, tedy budou stát více. Pokud budeme hovořit o rozdílech mezi těmito 2 balíčky, je důležitý následující údaj:
arrow
tick

Normální

Profily, které jsou vytvořeny pouze za účelem sledování jiných stránek. Účet splňuje všechny požadavky - přidané fotografie a příspěvky - ale aktivita je minimální.
crown_blue

Pojistné

Vysoce kvalitní následovníci z reálného života. Většina účtů podléhá lidskému ověření.

Budou ostatní uživatelé Instagramu vědět, že jsem si koupil následovníci?

Na neustálém růstu cílové skupiny pro stránku Instagram není nic neobvyklého. Pokud zveřejňujete kvalitní a relevantní obsah, rychlý nárůst pokrytí pravděpodobně nevyvolá podezření u potenciálních obchodních partnerů a značek, které byste chtěli propagovat. Lidé, kteří se rozhodnou koupit skutečné následovníky Instagram prostřednictvím naší platformy, nemají v tomto ohledu žádné problémy. Rizika zablokování účtu nebo jiných incidentů jsou vyloučena.
arrow

Jaké osobní údaje používám při nákupu předplatitelů na Poprey.com?

Zpeněžení pomocí stránky na Instagramu je samozřejmě možné pouze tehdy, když lidé přilákají následovníky zveřejňováním aktuálních informací o svém podnikání. I když nemáte smlouvu na propagaci konkrétní značky, ale zaměřujete se na propagaci vlastního produktu nebo služby, ničeho nedosáhnete, pokud si váš profil neprohlédnou skuteční uživatelé. To znamená, že informace o firmě musí být veřejné. Při nákupu levných následovníci na Instagramu si s tím však nemusíte dělat starosti. Respektujeme soukromí každého klienta. Při objednávání služby prostřednictvím Poprey nemusíte uvádět telefonní číslo ani e-mailovou adresu. Totéž platí pro platební údaje.
arrow

Jaké platební metody jsou k dispozici?

Prostřednictvím platformy Poprey si můžete rychle koupit libovolný počet líbí se pro své příspěvky na sociálních sítích - od 50 do 10,000. V každém případě se cena vypočítá automaticky. Ke každému zvolenému tarifu jsme přidali podrobného průvodce. Všichni zákazníci Poprey tak nemají s platbami žádné problémy. Mohou použít kartu Visa, Mastercard nebo jinou vhodnou metodu. Díky partnerství se společností CommerceGate zajišťujeme bezpečnost všech transakcí. Buďte si jisti, že ať už potřebujete koupit zobrazení Instagram nebo propagovat příspěvek, peníze budou 100% dobře vynaložené..
arrow

Jak rychle se projeví výsledky nákupu?

Každý, kdo propaguje svou značku na Instagramu, chce zpeněžit své aktivity a rozvíjet své podnikání se 100% účinností. Výkonnost se však pro každý případ může lišit. Naši klienti, kteří hledají aktivní následovníci Instagramu, budou moci zpravidla vyhodnotit výsledek za 2-3 týdny. I když účinnost se pro každý případ liší.
arrow

Co mám dělat, pokud jsem svou objednávku neobdržel?

Líbí se mi je na Instagramu zvláštní měna. Čím více lidí na tlačítko klikne, tím atraktivnější se fotografie, video nebo příběh stane pro ostatní uživatele. Pokud se rozhodnete koupit Instagram líbí se, populární příspěvky a účty se rychleji dostanou nahoru.
Díky platformě Poprey si mohou být lidé jisti stoprocentním výsledkem. I když z nějakého důvodu není jejich objednávka dokončena, naši zákazníci mohou rychle zjistit důvody. Většina zákazníků dokáže problém vyřešit kontaktováním našich zaměstnanců. Stačí použít náš online formulář nebo nám poslat e-mail. Před položením dotazu doporučujeme přečíst si sekci nejčastějších dotazů a odpovědí.
arrow
Tipy a triky

Za kolik a jak rychle koupit následovníky Instagramu?

Propagace účtu v sociálních sítích umožní každému uživateli stát se skutečně veřejnou osobou. Nejlepším způsobem, jak přilákat aktivní následovníci, je nákup líbí se na Instagramu od profesionálních SMM marketérů. Pokud si službu objednáte na platformě Poprey, můžete výsledek získat za 3-7 dní. Výdělky na Instagramu závisí na počtu nových sledujících a tématech profilu. Důležitý je také výklenek, do kterého chcete přilákat cílové publikum. Podle počtu odběratelů je pořadí profilů následující:

Nano-influencery
Do této kategorie patří instagramisté s méně než 1,000 následovníci. Z hlediska marketingového potenciálu jsou tito influenceři nováčky. Ale i tak mohou mít majitelé účtů s tisícovým publikem významný vliv na určitou cílovou skupinu.
Mikro-influenceři
Instagramisté s 1,000-100,000 následovníci, kteří mají stránky, jsou rozpoznatelní v určité lokalitě. Náklady na reklamu jsou mnohonásobně vyšší než u nano-influencerů.
Makro influenceři
Majitelé stránek se mohou pochlubit dosahem 100,000 až 1,000,000 následovníci. Hlavní výhodou je možnost navázání spolupráce s populárními značkami.

Při nákupu následovníků z Poprey mohou lidé rozšířit cílové publikum v několika fázích. Stačí si vybrat balíček, který odpovídá vaší kategorii. To je nejlepší způsob, jak ušetřit peníze a sledovat efektivitu.

tips-img
tips-img

Jak získat nové následovníci Instagram

Nárůst počtu líbí se zajišťuje, že se určité publikace rychle dostanou na přední místa podle hashtagů a geolokace. Díky tomu uvidí vaši fotografii nebo příběh náhodní uživatelé, kteří se zajímají o určité značky. Pokud tedy chcete dosáhnout stoprocentní účinnosti, řiďte se těmito tipy:

  • Použití komplexní strategie
  • Publikování vysoce kvalitního obsahu chráněného autorskými právy
  • Přidání popisu pro každý produkt
  • Psaní objemných a krátkých příspěvků s emoji
tips-img
tips-img

Jak vydělat na popularitě na Instagramu?

Další návštěvnost, zapojení, instalace aplikací, zhlédnutí videí, vedení a generování zpráv jsou hlavními výhodami pro ty, kteří se rozhodnou koupit následovníky Instagramu. Účinnost takového podniku závisí na tom, jakému základu dáváte přednost. Čím více ověřených uživatelů se přidá k vaší cílové skupině, tím silněji poroste autorita stránky.

Pokud se příspěvek líbí se tisícům lidí, je profil jako celek důvěryhodnější. Když tedy utratíte peníze za propagaci, můžete v budoucnu vydělat mnohonásobně více. Majitelé stránek mohou spolupracovat s blogery, výrobci, marketéry a dalšími influencery. Každopádně než začnete inzerovat produkty a služby, musíte svou stránku upravit tak, aby splňovala požadavky inzerentů.

tips-img
tips-img

Jak koupit následovníky pro firemní stránky na Instagramu?

Když lidé začali používat sociální média, byla to zábava. Postupem času takový ekosystém vzbudil velký zájem marketérů. Nyní IG používají tisíce značek, firem a dalších organizací. S růstem pokrytí se nákup sledujících pro Instagram stal nesporným. Ale i přesto musí nadšenci, kteří dávají přednost 100% digitálnímu výkonu, pečlivě vybírat své nástroje. Díky Poprey se budete moci vyhnout jakýmkoli nehodám. A to i v případě, že chcete propagovat firemní stránky. Stačí si vybrat balíček a objednat službu na 1 kliknutí. U nás se nemusíte registrovat ani vyplňovat zbytečné formuláře. Děláme vše pro to, aby spolupráce byla pohodlná.
tips-img
tips-img