Koupit zobrazení Instagram

quality

Regular

409 Recenze

50

Pohledy Pro 0.00

200

Pohledy Pro 0.90

500

Pohledy Pro 1.60

1000

Pohledy Pro 2.90

2000

Pohledy Pro 5.40

5000

Pohledy Pro 11.90

10,000

Pohledy Pro 19.90

20,000

+

Pohledy Pro 37.90

Výhody

benefit

Okamžitý start

Plnění začíná ihned po zaplacení.

benefit

Okamžité dodávka

Vaše objednávka bude doručena ihned po zaplacení.

benefit

Trvalý

Výsledek vám zůstane navždy.

benefit

Skutečný vzhled

Účty vypadají zcela legálně.

minus

0

Dosáhnout

0 Dosáhnout

plus
minus

0

Zobrazení

0 Zobrazení

plus
minus

0

Uloží

0 Uloží

plus

0%

Šance dosáhnout stránky prozkoumat

Zvyšte své šance na zlepšení.

Views

Pohledy

reach

Dosáhnout

0

impressions

Zobrazení

0

saves

Uloží

0

mobiles

Jak fungují zobrazení na Instagramu?

Instagram má v současnosti 1.28 miliardy uživatelů měsíčně. To je velké množství potenciálních kupujících, ale také velká konkurence. Až 500 milionů lidí používá příběhy, což je krátký obsah zobrazovaný po dobu 24 hodin v horní části feedu následovníci. Takový zájem a velké pokrytí nesourodého publika nutí majitele firemních účtů neustále hledat nové sledující a zobrazení. Pokud chtějí dosáhnout rychlého růstu a nestrávit tím 2-3 týdny, mohou si službu objednat prostřednictvím webu Poprey.

Proč byste si měli koupit zobrazení na Instagramu?

Vydělávání peněz prostřednictvím sociálních sítí je slibnou činností. To však neznamená, že váš zisk bude vysoký ihned po vytvoření účtu. První spolupráce má často barterový charakter. Za přidávání příspěvků můžete získat oblečení, bonusové karty nebo digitální zboží. Jakmile se počet zobrazení příběhů zvýší na 1000, nabídky od inzerentů se výrazně zvýší. Možná i to je jeden z důvodů, proč si lidé objednávají služby Poprey.

Vydělávání peněz na sociálních sítích bezpochyby nebude povinností. Jediné, co musí majitel stránky udělat, je vyfotit produkt a zveřejnit materiály s popisem a hashtagy. Ve většině případů mohou všechny potřebné materiály a dokonce i obsah ke zveřejnění poskytnout i známé značky. Inzerenti však mají požadavky týkající se dosahu. Proto se tisíce nadšenců rozhodnou koupit zobrazení nebo odběratele pro svou stránku.

Podle průzkumu jsou obchodní interakce na Instagramu 59krát častější než na Twitteru. Vizuální stránka této platformy ji odlišuje od ostatních sociálních ekosystémů, které nabízejí ideální prostředí pro propagaci vašich produktů. Proto počet lidí, kteří si chtějí koupit zobrazení na Instagramu, každoročně roste.

should_buy

Jak mohu provést objednávku?

Čím více uživatelů sleduje váš profil, tím vyšší jsou vaše příjmy. Inzerenti, kteří upřednostňují výkon, započítávají zobrazení dříve zveřejněných příspěvků. Někdy partnerské společnosti platí za doporučení. Proto je služba nabízená týmem Poprey tak žádaná. Chcete-li zvýšit počet zobrazení videí na Instagramu, řiďte se algoritmem:

1

Zadejte údaje a odhlaste se

Určete rozpočet a počet zobrazení.

2

Zaplaťte tarif a počkejte

Proveďte platbu.

3

Vychutnejte si plody své práce

Počkejte několik dní, než se váš příspěvek stane populárnějším.

why_poprey

Proč si vybrat Poprey?

Videa, obrázky a animace jsou skvělým obsahem pro všechny sociální sítě. Právě takové příspěvky jsou pro uživatele Instagramu typické a stoprocentně účinné. Pokud majitelé firem, kteří mají vytvořené stránky na sociálních sítích, platí za zobrazení, přinese jim to organické zobrazení a zvýší dosah publika. O tom se již dávno přesvědčily stovky zákazníků společnosti Poprey. S námi mohou lidé rozšířit cílové publikum výběrem uživatelů z různých zemí a více než 100 zájmových skupin.Videa, obrázky a animace jsou skvělým obsahem pro všechny sociální sítě. Právě takové příspěvky jsou pro uživatele Instagramu typické a stoprocentně účinné. Pokud majitelé firem, kteří mají vytvořené stránky na sociálních sítích, platí za zobrazení, přinese jim to organické zobrazení a zvýší dosah publika. O tom se již dávno přesvědčily stovky zákazníků společnosti Poprey. S námi mohou lidé rozšířit cílové publikum výběrem uživatelů z různých zemí a více než 100 zájmových skupin.
FAQ

Mohou se lidé dozvědět o zobrazeních na Instagramu, která jsem si koupil?

Vaši sledující a inzerenti nemohou identifikovat zakoupená zobrazení na Instagramu. Lidé uvidí údaj zobrazený integrovanými počítadly, která nerozlišují ověřené odběratele od botů. Všechny naše metody jsou zcela bezpečné.
arrow

Jaký je rozdíl mezi okamžitými a postupnými balíčky?

Pokud si lidé objednávají okamžité zobrazení, je to pro konkrétní příspěvek, který musí být rychle trendový - zpráva o promo podmínce, důležité oznámení a další informace pro odběratele. Postupné balíčky jsou zase určeny pro nadšence, kteří chtějí realizovat dlouhodobou marketingovou strategii. V tomto případě bude rozpočet vynakládán po částech s možností flexibilního nastavení.
arrow

Jaké osobní údaje musím poskytnout?

Pokud si myslíte, že jste dostatečně kreativní, abyste na svém účtu prezentovali svůj obsah, můžete na Instagramu vydělávat peníze. Nejjednodušší způsob, jak zbohatnout, je prodávat své produkty zveřejňováním fotografií, příběhů a videí o nich. Majitelé účtů mohou také propagovat své služby jako influenceři se správnou marketingovou strategií. Pro každý z těchto případů nebudete muset poskytovat žádné osobní údaje. Poprey nabízí zcela anonymní spolupráci. Nemusíte se obávat, že vaše údaje získají třetí strany.
arrow

Jaké platební metody jsou k dispozici?

Náš tým nabízí nejflexibilnější podmínky pro influencery, kteří potřebují další zobrazení na Instagramu. To platí i pro způsoby platby. Můžete použít kartu Mastercard nebo Maestro. Ve spolupráci s CommerceGate zajišťujeme bezpečnost transakcí tím, že platby zpracováváme do 3-5 minut.
arrow

Kdy obdržím zobrazení na Instagramu?

Většina zavádění je dokončena do 48 hodin od objednání. Pokud si však objednáte postupné balíčky, jedná se o dlouhodobou strategii, kterou lze realizovat za 1-2 týdny.
arrow

Co mám dělat, pokud jsem svou objednávku neobdržel?

Náš tým usilovně pracuje na odstranění nedorozumění mezi lidmi, kteří si objednají naše služby. Pokud se vaše počítadlo nezvýšilo, stačí kontaktovat náš tým podpory. Odpovíme vám do 24 hodin.
arrow

Počítají se opakování videí jako zobrazení?

Tým Poprey usiluje o 100% efektivitu. U nás lidé platí pouze za jednotlivá zobrazení. Žádné opakování. 1 účet - 1 zobrazení.
arrow
Tipy a triky

Za kolik a jak rychle koupit zobrazení na Instagramu?

Metodika, kterou doporučujeme použít, závisí na odvětví, ve kterém působíte, a na závažnosti konkurence. Pro lidi, kteří se zabývají oblastí financí a nemovitostí, bude získání 50,000 zobrazení téměř stejně cenné jako získání více než 200,000 zobrazení influencery z oblasti zábavy. Univerzální řešení nenajdete.

Pokud kupujete zobrazení, musíte se ujistit, že vaši odběratelé mají co sledovat. To znamená, že musíte denně zveřejnit alespoň 1 materiál - fotografii, zprávu, video. Lidé také musí definovat cílovou skupinu, aby se podle toho zvýšil počet odběratelů. Určete, kdo jsou vaši ideální odběratelé a jak je můžete spojit se svým podnikáním na sociálních platformách. Poté si neváhejte objednat službu na webu Poprey.

tips-img
tips-img

Jak získat více zobrazení na Instagramu?

Autorita značky a dobrá vizualizace jsou základem pro růst vašeho podnikání. Takové nuance pochopí každý začínající uživatel. Pokud jste výrobce oblečení, potřebujete jasné a přesné fotografie. V tomto ohledu buďte velmi pečliví. Pokud propagujete kosmetickou řadu, používejte jasnější, poutavé obrázky. V tomto případě bude účinnost spolupráce s Poprey stoprocentní.

Pokud při nákupu zobrazení na Instagramu vytvoříte vysoce kvalitní obsah, který odpovídá celkovému stylu, intenzita růstu pokrytí bude mnohonásobně vyšší. Ujistěte se, že zvolená estetika odpovídá konceptu naší značky. Snažte se vytvořit ucelenou vizi a téma, které potenciální kupující ocení.

tips-img
tips-img

Jak vydělat na popularitě na Instagramu?

Činnost na sociálních sítích může být nejen koníčkem, ale také způsobem, jak získat zisk. Jednou z platforem, která v tomto ohledu nabízí největší možnosti, je Instagram. Pro ty, kteří se rozhodnou využít zakoupených zobrazení ve svůj prospěch, existují následující perspektivy, jak vydělat peníze s účtem IG:

1. Vytváření příspěvků s reklamami

2. Zveřejňovat aktuální zprávy.

3. Přidání odkazů na inzerenty

Než začnete vydělávat na zveřejňovaném obsahu, musíte standardizovat informace o svém profilu. Přidejte kontaktní údaje, vyberte hashtagy a vytvořte si plán obsahu na následující 2-3 měsíce. Nyní algoritmy IG zobrazují obsah na základě ukazatelů. Takže rozhodnutí koupit zobrazení Instagramu od Poprey bude dobrým impulsem.

tips-img
tips-img

Jak koupit zobrazení pro firemní stránky na Instagramu?

Vzhledem k přísné konkurenci nebude vaše cesta jednoduchá. Zkuste se řídit marketingovými triky úspěšných instagramerů. Kombinujte reálná zobrazení, obrázky, vyprávění příběhů, textové zprávy o silných stránkách atd. Vytvářejte interaktivní příspěvky nebo upozornění na soutěže a buďte důslední ve strategii zveřejňování. Pokud se rozhodnete koupit následovníky Instagram, zvažte následující:

1. Je lepší vybírat účty ověřené lidmi.

2. Předtím, než koupit Instagram líbí se, zohlednit strategii konkurence a provést audit.

3. Objednejte si několik desítek zhlédnutí videa denně, abyste zlepšili celkovou dynamiku.

Obáváte se, že Instagram váš účet potrestá nebo zakáže, pokud za zobrazení zaplatíte? Pokud lidé používají Poprey, nemají v tomto ohledu žádný problém. U nás všechny reakce pocházejí od skutečných uživatelů IG. Objednejte si službu nyní, abyste pochopili, jak funguje!
tips-img
tips-img