200

Pohledy

0.80

500

Pohledy

1.30

1000

Pohledy

2.10

2000

Pohledy

3.70

5000

Pohledy

7.60

10000

Pohledy

12.90

20000

Pohledy

23.90

50000

+

Pohledy

48.90
Okamžitý

Okamžitý start

Okamžité dodávka

Trvalý

Reálný pohled

Postupné

Okamžitý start

Postupné dodávka

Trvalý

Reálný pohled

Koupit Instagram Pohledy

Stres z vytvoření příspěvku na Instagramu, kterému se nedostane zasloužené pozornosti, může být frustrující. Jako značka, jednotlivec nebo firma potřebujete, aby se vaše příspěvky na Instagramu dostaly k co největšímu počtu lidí, aby zapůsobily a vyčerpaly všechny dostupné možnosti. Uvidíte, jak se výrazně zvýší vaše reputace a důvěryhodnost i známost vaší značky - nechte svá zobrazení stoupat do nových výšin na jedné z nejznámějších a nejdůležitějších sociálních sítí na světě!

Nejlepším způsobem, jak zajistit, aby se vašemu videu dostalo co největší pozornosti v krátkém čase, je koupit pohledy na Instagramu.


Instagram je prostě nejlepší platformou sociálních médií pro rozpoznávání značky. To je považováno za sdílení fotografií a videa na sociálních médiích pro spotřebitele i značky - uživatelé Instagramu sdílejí neuvěřitelných 95 milionů fotografií a videí denně!

Další zajímavostí je, že průměrný věk followeri na Instagramu je stále mladší - v současnosti jsou to lidé ve věku 18 až 29 let nejaktivnější followeri Instagram a uživatelé - a jsou také kupujícími a vedoucími pracovníky zítřka. Vytvořte svou značku, vytvořte povědomí! Stačí získat více pohledy na Instagramu, nejžhavější aplikaci pro sdílení videí.

Vysoký počet zhlédnutí znamená, že se lidé o vaše video zajímají, nebo že je pro ně dostatečně zajímavé (ne vždy tomu tak je). Algoritmus Instagramu navrhne video ostatním uživatelům, aby viděli, co vidí ostatní.

Počítají se pouze pohledy videí na Instagramu zobrazuje pohledy z mobilní aplikace protože tato služba zatím není k dispozici ve webové verzi. To znamená, že v počtu pohledy se zobrazí pouze zobrazení uživatelů, kteří používají mobilní aplikaci, a to bez zobrazení z webového prohlížeče.

Populární video na Instagramu má mnoho výhod: přímou monetizaci, zvýšený dosah plakátu, zvýšený počet followeri a mnoho dalších.

A pokud vás zajímá, jestli je dobrý nápad kupovat pohledy, tak ano, je, a je to bezpečné a jisté; pohledy jsou od skutečných lidí.

Žádné hádka!
Bez ztráty času!
Plně zaručeno!
Hodnotné balení!

Proč byste si měli koupit pohledy na Instagramu?

Pro zvýšení dosahu a popularity vašeho videa je dobré koupit pohledy na Instagramu. Video s vysokým počtem pohledy vám přináší mnoho výhod, ať už jako jednotlivci:

  • v naději na zvýšení popularity online,
  • kdo chce šířit smysluplné poselství nebo
  • kdo se chce stát influencerem a nechat si platit za reklamu pro značky
  • jako značka, která chce oslovit širší publikum a zvýšit důvěru díky vysokému počtu pohledy, nebo jako firma, která chce prozkoumat nové trhy, představit nové produkty nebo zvýšit popularitu těch stávajících.

Nákup pohledy na Instagramu znamená, že se vaše video stane populárním. Podle návrhu algoritmu Instagramu 2021 - 2022 bude vaše populární video nabídnuto ostatním uživatelům, odkud získáte více organických pohledy, líbí a oslovit cílovou skupinu.

Koupit Instagram Pohledy s okamžitým dodáním

Jste přesvědčeni, že potřebujete koupit pohledy? Pohledy jsou vám doručena okamžitě, do pěti minut od nákupu, a počet pohledy videa se okamžitě zvýší.

Doporučujeme kupovat pohledy u nejnovějších videí a ihned po jejich zveřejnění, počínaje vysokou dynamikou. To vzbudí větší zájem lidí, když uvidí nové video s vysokým počtem zhlédnutí, než staré video, jehož pohledy náhle vystřelí nahoru, a uživatelé mohou být skeptičtí a předpokládat, že je v něm víc, než se na první pohled zdá.

Jak koupit pohledy na Instagramu

Chcete-li zakoupit pohledy na Instagramu pro svá videa, postupujte podle níže uvedených jednoduchých kroků a vaše pohledy se během krátké doby projeví na vašem účtu.

  1. Vyberte počet pohledy, která chcete zakoupit. K dispozici jsou možnosti od nejnižších 200, 500, 1000 zobrazení až po vysoké 50 000, 100 000, 200 000, 500 000 pohledy. Vyberte si z možností podle priority videa a velikosti cílového publika.
  2. Do příslušného pole vložte své uživatelské jméno a e-mail. Upozorňujeme, že uživatelské jméno, které uvedete, musí mít alespoň jeden poslední příspěvek.
  3. Zaplaťte za pohledy pomocí služby PayPal. Váš účet na Instagramu i PayPal jsou při používání našich služeb zabezpečeny.
  4. Uzavřete svou platbu a sledujte pohledy doručené do 5 minut od potvrzení platby.
  5. Pohledy se znehodnocují i po poskytnutí služby.

Vyberte si balíček hodnot, který si vyberete

Potvrďte platbu prostřednictvím platební brány

Sledujte, jak se vaše názory zvyšují a stoupají a vaše zisky stoupají!